ویرایش اطلاعات ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور99

ویرایش اطلاعات دانشگاه آزاد فرصت مناسب برای داوطلبینی است که زمان ثبت نام اطلاعات خود را به صورت اشتباه وارد نموده اند. داوطلبانی که در دانشگاه های بدون کنکور در مقاطع مختلف کاردانی یا کارشناسی ثبت نام نموده اند و اطلاعات هویتی و تحصیلی خود را به صورت اشتباه وارد نمودند میتوانند در زمان ویرایش اطلاعات خود را ویرایش کنند.

زمان ویرایش انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد99

داوطلبانی که در کنکور سراسری و دانشگاه آزاد شرکت نموده اند می بایست ابتدادفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزادخود را با دقت مطالعه نموده سپس با مراجعه به سایتazmoon.orgو پرداخت هزینه بهمبلغ 38 هزار توماننسبت به انتخاب رشته خود اقدام نمایند. ممکن است برخی از متقاضیان پس از ثبت کد رشته های خود ، مجددا کد رشته های خود را بررسی کنند و متوجه اشکالات و نواقصی در آن شوند و یا بخواهند کد رشته هایی را به آن اضافه کنند ، این سوال را با خود مطرح کنند که آیا امکان ویرایش انتخاب رشته وجود خواهد داشت یا خیر؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم کهبا توجه به درخواست های پی در پی داوطلبان ،امکان ویراش کد رشته ها برای داوطلبان امکان پذیر می باشد. متقاضیان می توانند ازاواخر مرداد ماهبا مراجعه به سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد نسبت به اصلاح انتخاب های خود اقدام نمایند.

لازم به ذکر است که کلیه افرادی که در جلسه کنکور حضور یافته اند ، پس ازاعلام نتایج کنکور دانشگاه آزاد،می توانند با توجه بهتراز و رتبهکسب شده خود100 کد رشتهاز رشته های ارائه شده این دانشگاه در انتخاب های خود لحاظ کنند.

جهتویرایش اطلاعات ثبت نام دانشگاه آزادترم مهر 99 -ویرایش انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاداز سامانه azmoon.org از سراسر کشور به صورت شبانه روزی با مرکز مشاوره دانشگاه آزاد ایران تحصیل تماس بگیرید

9099072952 (تماس از سراسر کشور) 9092305587 (تماس از استان تهران)

نحوه ویرایش انتخاب رشته کنکور آزاد 99

در این بند راهنمایی های لازم برای ویرایش اطلاعات را در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم :

  1. در ابتدا وارد سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانیazmoon.orgشده و بر روی گزینهldquo;ثبت نام و انتخاب رشته کنکور سراسری سال 98rdquo;کنید.
  2. در مرحله بعد می بایستکد ملی و شناسه دسترسیکه در کارنامه اولیه درج شده است را وارد نمایید.
  3. با درج اطلاعات خواسته شده(اطلاعات عمومی داوطلب) . از منوی بالا ، سمت راست صفحه بر روی گزینه دوم ldquo;ویرایش انتخاب رشتهrdquo; کلیک کنید.
  4. پس از اعمال تغییرات مورد نظر در نهایتثبت نهاییرا انجام دهید تا ویرایش شما با موفقیت به اتمام برسد.

دانشگاه آزاد رشته های خود را به دو صورت با آزمون و بدون آزمون ارائه می دهد. داوطلبانی که در کنکور سراسری شرکت نموده اند پس از دریافتنتایج کنکور دانشگاه آزادو مطالعهدفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزادمی بایست نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند. در این بین ممکن است برخی از کد رشته ها نادرست ثبت شده و یا داوطلب بخواهد کد رشته ای را به انتخاب های خود اضافه کند. فرد می توانداواخر مرداد یا اوایل شهریور با مراجعه به سایتazmoon.org تغییرات لازم را اعمال کند.

خلاصه مقاله : در این مقاله قصد داشتیم تا شما را با نحوه ویرایش اطلاعات آشنا کنیم و راهنمایی های لازم در رابطه با ویرایش اطلاعات و نحوه ویرایش و زمان ویرایش را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم . متقاضیان عزیز توجه داشته باشید که ویرایش اطلاعات فقط از طریق سامانه انجام میگیرد پس زمان ویرایش را از دست ندهید چرا که با بسته شدن سامانه اقدام به صورت حضوری بی پاسخ خواهد ماند.

منبع : ویرایش انتخاب رشته دانشگاه آزاد

سامانه اعلام نتایج تیزهوشان azmoon.medu.ir

سامانه ثبت نام مدارس تیزهوشان 98-99 hoosh.medu.ir

دریافت کد سوابق تحصیلی از سامانه dipcode.medu.ir

ویرایش ,رشته ,دانشگاه ,اطلاعات ,کنکور ,های ,انتخاب رشته ,دانشگاه آزاد ,ویرایش اطلاعات ,کنکور دانشگاه ,های خود ,رشته کنکور دانشگاه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

17725662 17923551 18372291 17710042 17977108 17591778 18323324 18138077 18363027 17248548