سامانه هم آوا علمی کاربردی edu.uast.ac.ir

داوطلبانی که قصد تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی را دارند میتوانند از طریق سامانه edu.uast.ac.ir تمامی اقدامات لازم را برای دانشگاه علمی کاربردی انجام دهند. داوطلبینی که قصد ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی را دارند میتوانند با ورود به سامانه هم آوا اطلاعات هویتی و تحصیلی خود را تکمیل نمایند. همچنین جهت دریافت رمز ورود و نام کاربری نیز میتوانید از همین سامانه اقدام نمایید.


معرفی سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی

دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی قبلا برای انجام کارهای مربوط به آموزش خود از سایتسامانه سجادبه آدرس eduold.uast.ac.ir استفاده می کردند. اما طی یک سال اخیرسامانه هم آواجایگزینسامانه سجادشده است که امکانات آن متنوع تر و به روزتر است.آدرس سایت سامانه هم آواedu.uast.ac.irاست. داوطلبان حضور دردانشگاه علمی کاربردیبعد از اینکه دراعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردیتوانستند قبولی در این دانشگاه را کسب نمایند و دانشجوی این دانشگاه در مقطعکاردانیو یاکارشناسی ناپیوستهشوند باید تمامی امور مرتبط به تحصیل خودشان را که شاملثبت نام اینترنتی ورودی های جدید دانشگاه علمی کاربردیتا فارغ التحصیلی و دریافت دانشنامه می شود را از طریقسامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردیانجام دهند. دانشجویان برای ورود به این سامانه نیاز به یک نام کاربری و یک کلمه عبور دارند کهمعمولا بعد از ثبت نام حضوری دردانشگاه علمی کاربردی، اداره آموزش آن دانشگاه نام کاربری را برای تمام دانشجویان کد ملی و کلمه عبور را شماره دانشجویی قرار می دهد. همچنین دانشجویان جدید الورود بهدانشگاه علمی کاربردیقبل از ثبت نام حضوری دردانشگاه علمی کاربردیباید در این سامانه ثبت نام اینترنتی انجام دهند که برای این کار نیز نیاز به نام کاربری و کلمه عبور دارند. چون هنوز دانشجویان به صورت حضوری بهدانشگاه علمی کاربردیمراجعه نکرده و نام کاربری و کلمه عبور برایشان تعریف نشده است، می توانند با استفاده از اطلاعات ثبت نامی در سایت سازمان سنجش واردسامانه هم آوا علمی کاربردیشوند وثبت نام دانشجویان جدید در سایت هم آوارا انجام دهند.

برای دریافت راهنمایی در رابطه باسامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردیو حل مشکلات خود در رابطه با ورود به سایت edu.uast.ac.ir با مشاوران ایران تحصیل به شماره های

9099072952 - تماس از سراسر کشور

9092305587 - تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

ورود به هم آوا علمی کاربردی edu.uast.ac.ir

همان طور که می دانید سامانه آموزشی سجاد بهسامانه هم آواتغییر نام داده، یعنی در حال حاضر دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی برای دسترسی به اطلاعات درسی خود از طریق این سامانه وورود به هم آوا علمی کاربردی edu.uast.ac.ir دسترسی داشته باشند.

دانشجویان برای ورود به سامانه جدید هم آوا می بایست مراحل زیر را طی نمایند:

  1. ورود کد کاربری (کد ملی وارد شود)
  2. ورود کلمه عبور (شماره شناسنامه) (برای آن دسته از دانشجویانی که شماره شناسنامه ندارند همان کد ملی را وارد می کنند)
  3. استفاده کلید ورود
  4. اگر احیاناً برای ورود به سامانه مشکلی داشتید می توانید بر روی گزینه (نام کاربری/کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟) کلیک نمائید.

خلاصه مقاله : در این مقاله قصد داشتیم تا شما را با سامانه دانشگاه علمی کاربردی آشنا کنیم و اطلاعات لازم را درمورد سامانه edu.uast.ac.ir در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. متقاضیان عزیز توجه داشته باشید که زمان ثبت نام را از دست ندهید چرا که ثبت نام فقط از طریق سامانه انجام میگیرد و در صورت بسته شدن سامانه اقدام به حضوری بی پاسخ خواهد ماند .

منبع : دانشگاه علمی کاربردی هم آوا

سامانه اعلام نتایج تیزهوشان azmoon.medu.ir

سامانه ثبت نام مدارس تیزهوشان 98-99 hoosh.medu.ir

دریافت کد سوابق تحصیلی از سامانه dipcode.medu.ir

علمی ,سامانه ,هم ,دانشگاه ,کاربردی ,آوا ,علمی کاربردی ,دانشگاه علمی ,هم آوا ,uast ac ,ac ir

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

18403574 18477966 18340791 18459970 18305295 17933555 17664742 17634680 18242804 18103420