دریافت رمز عبور در سامانه همگام

متقاضیانی که قصد ثبت نام در آزمون مدارس تیزهوشان را دارند ابتدا باید رمز عبور همگام را دریافت نمایند. دریافت رمز عبور همگام فقط از طریق سامانه امکان پذیر میباشد که شما عزیزان باید با ورود به سامانه مدارس تیزهوشان جهت دریفات رمز اقدام نمایید. متقاضیان عزیز توجه داشته باشید که سامانه در پایه های مختلف متفاوت میباشد که شما باید به سایت همان پایه تحصیلی که برای پایه ششم به هفتم hosh.medu.ir و سایت پایه نهم به دهم azmon.medu.ir میباشد مراجعه نموده و اقدام به دریافت رمز همگام کنید.

دریافت رمز ورود به سامانه همگام مدارس

اگر دانش آموزیرمز ورود به سامانه همگامرا تابحال دریافت نکرده یا فراموش کرده است می تواند از طریق مراجعه به مدیر مدرسه در حال تحصیل خود اقدام بهدریافت رمز عبورخود نماید . مدیر مدرسه پس از ورود بهسایت همگاممراحل زیر را برای تغییر رمز همگام دانش آموز باید انجام دهد :

1) ورود به سامانهhamgam.medu.ir
2)از سمت راست صفحه اصلی گزینه "مدیریت کاربران" را انتخاب کنید .
3) از پنل مدیریت کاربران گزینه "ویرایش" را انتخاب نمایید .
4) در قسمت ویرایش فقطکد ملیهمکار و یا دانش آموز را وارد نموده و روی گزینه "جستجو" کلیک کنید .
5) در انتها پس از نمایشاطلاعات کاربر، در ستون مدیریت آیکن "بازنشانی رمز عبور" را انتخاب نموده و روی گزینهokکلیک کرده تارمز عبور جدیدرا دریافت کنید .

جهتدریافت رمز عبور در سامانه همگام- بازیابی رمز عبور در سایت همگام ، متصل شدن به سامانه همگام با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952سراسر کشور و9092305587( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل .

ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان 1400 - 99

از سال گذشته آزمون مدارس نمونه دولتی پایه ششم به هفتم حذف شده و شیوه گرینش دانش آموزان فقط براساس معدل کتبی خواهد بود. در خصوصزمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتینهم به دهمباید بگوییم که ازتاریخ 28 فروردین آغاز و تا 5 اردیبهشتنیز ادامه خواهد داشت. ممکن است برخی افراد با نحوه ثبت نام در این آزمون آشنا نباشند به همین منظور در ادامه این مطلب شما را با مراحل ثبت نام آشنا خواهیم نمود.

  • در مرحله اول جهت ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان به سامانهazmoon.medu.irمراجعه کنید.
  • سپسکد ملی و رمز همگامخود را وارد نمایید. (اگر داوطلب بنا به هر دلیلی رمز همگام خود را فراموش کرده باشد و یا هنگام ثبت با مشکل مواجه شود باید مجددا به مدرسه مراجعه کند)
  • در این مرحله درفیلدنقش ، دانش آموزو درعنوان سازمانی نام مدرسه محل تحصیلدانش آموز را وارد کنید و بر روی گزینهتاییدکلیک نمایید.
  • با ورود به صفحه اصلی ، باید تعهد نامه را با دقت مطالعه و در صورت موافقت بر روی گزینهذخیرهو بعدی کلیک نمایید.
  • با باز شدن فرم ثبت نام بایدمشخصات عمومیخود را ثبت کنید.
  • در صورتی که داوطلب خواهر و برادر همزاد ، داشته باشد باید در قسمت 11 ، کد ملی دوقلو یا چند قلو خود را وارد کند.
  • مشخصاتی مانند (نام ونام خانوادگی، کد ملی، جنسیت، نام و کد دبیرستان، منطقه و استان محل تحصیل ) به صورت خودکار نمایش داده خواهد شد و توجه داشته باشید کهامکان ویرایش مشخصات برای دانش آموز وجود ندارد.
  • چنانچه داوطلب سهمیه شاهد داشته باشد ، باید در گزینه مربوط به سهمیه شاهد نوع سهمیه را مشخص نماید.
  • در این مرحله داوطلب باید هزینه ثبت نام را بهمبلغ 15 هزار تومانبه صورت الکترونیکی پرداخت کند.
  • در پایان ثبت نام حتما رسید وشماره پیگیری خود را دریافت کنید.

خلاصه مقاله : در این مقاله قصد داشتیم تا شما را نحوه دریافت رمز عبور همگام آشنا کنیم و راهنمایی های لازم را در باره شرایط ثبت نام و نحوه ثبت نام ارائه دهیم تا پاسخگوی شما عزیزان باشیم. متقاضیان عزیز توجه داشته باشید که زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان ر ا از دست ندهید چراکه ثبت نام فقط به صورت اینترنتی بوده و در صورت بسته شدم سامانه ثبت نام حضوری انجام نخواهد گرفت.

منبع : نحوه دریافت رمز عبور همگام تیزهوشان

سامانه اعلام نتایج تیزهوشان azmoon.medu.ir

سامانه ثبت نام مدارس تیزهوشان 98-99 hoosh.medu.ir

دریافت کد سوابق تحصیلی از سامانه dipcode.medu.ir

رمز ,ثبت ,همگام ,دریافت ,عبور ,سامانه ,ثبت نام ,رمز عبور ,دریافت رمز ,آزمون مدارس ,ورود به ,مدارس نمونه دولتی ,آزمون مدارس نمونه ,توجه داشته باشید ,آزمون مدارس تیزهوشان

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

17977108 17550407 18230860 18274445 17906566 17900177 17567219 18264821 18138077 18531282