ثبت نام آزمون ورودی مدارس فرهنگ

دانش آموزانی که قصد ثبت نام در آزمون ورودی مدارس فرهنگ را دارند میتوانند در زمان مشخص شده با ورود به سامانه اقدام به ثبت نام نمایند. داوطلبین عزیز تجه داشته باشید که ثبت نام در آزمو ورودی مدارس فرهنگ همانند سنوات گذشته از طریق سامانه انجام میگیرد. همچنین این مدارس دارای شرایط و ضوابطی میباشد که شما عزیزان میتوانید با دانلود دفترچه مدارس فرهنگ 99 و مطالعه آن از این شرایط مطلع شوید و در صورت دارا بودن شرایط اقدام به پر کردن فرم اطلاعات هویتی و تحصیلی نمایید.

ثبت نام آزمون مدارس فرهنگ اصفهان 1400 - 99

به غیر از تهران ، مدارس فرهنگ دراصفهاننیز شعبه دارند. نام نویسی مدارس فرهنگ اصفهانبه صورت اینترنتیانجام می شود و داوطلبان نیازی به مراجعه حضوری نخواهند داشت.

زمان و نحوه ثبت نام

ثبت نام داوطلبان آزمون ورودی مدارس فرهنگ استان اصفهان از ساعت 9 صبح پنج شنبه ،5 اردیبهشت ماهآغازمی شود و تا ساعت 24روز 30 اردیبهشت ماهادامه خواهد داشت.

نام نویسی مدارس فرهنگ استان اصفهان به صورتاینترنتی و آنلایناز طریق سایتservice.isfedu.irانجام می شود. متقاضیان می بایست پس از ورود به سایت مربوطه ، گزینهrdquo; ثبت نام دبیرستان های فرهنگ ldquo;را انتخاب کنند. داوطلبان سپس وارد صفحه جدیدی خواهند شد ، در صفحه جدید می تواننددفترچه راهنمای ثبت نام مدارس فرهنگرادانلودو مطالعه نموده و پس از آن با ورود به سامانه ثبت نام ، نام نویسی خود را دراین آزمون انجام دهند.

توجه داشته باشید کلیه مراحل مربوط به آزمون مانند ثبت نام ، پرداخت وجه ، دریافت کارت و اعلام نتایج از طریق سایت مذکور صورت می گیرد.

داوطلبان پس ازثبت مشخصات فردیوپرداخت هزینه آزمونمی بایستکد رهگیری ثبت نامرا دریافت و ثبت نام خود را قطعی کنند. در پایان نیز داوطلبان بایدیک نسخه از فرم ثبت نامخود را چاپ کنند ، این نسخه از فرم باید به امضای دانش آموز و ولی دانش آموز برسد و سپس به همراهکپی کارنامه نوبت اول، تحویل مدیر مدرسه فعلی داوطلب داده شود. مدیر مدرسه نیز می بایست پس از کنترل و بررسی اطلاعات وارد شده نسبت به تایید آن اقدام کند.

شرایط ثبت نام

 • کسبحداقل معدل کل ، برای فارغ التحصیلان پایه نهم دوره اول متوسطه در سال تحصیلی 97 - 98

بهتر است بدانید که گزینش دانش آموزان بر اساسمیانگین نمره آزمون ورودی و معدل کل پایه نهمدانش آموزان می باشد. (معدل کل پایه نهم دارای 50 درصد تاثیر و نمره آزمون ورودی نیز 50 درصد در پذیرش نهایی داوطلبان تاثیر دارد.)

 • دانش آموزان نواحی شش گانه اصفهان ،تنها می توانند یکی از دبیرستان های فرهنگ را انتخاب نمایند.بنابراین به دانش آموزان و والدین آن ها توصیه می کنیم تا پیش از انتخاب مدرسه مورد نظر خود تمامی شرایط را بسنجند زیرا پس از اعلام نتایج ، امکان جابه جایی وجود نخواهد داشت.

جهت انجامثبت نام آزمون ورودی مدارس فرهنگ 1400 - 99و متصل شدن به سامانه ثبت نام دبیرستان فرهنگ با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

 • 9099072952 تماس از سراسر کشور و9092305587(تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام آزمون مدارس فرهنگ تهران 1400 - 99

زمان و نحوه ثبت نام

ثبت نام در آزمون ورودیمدارس فرهنگ واقع در تهران، جهت ورود به پایه دهم رشته علوم انسانی از فروردین ماهآغاز می شود. متقاضیان ابتدا می بایست از میان مدارس فرهنگ واقع در شهر تهران ، نزدیک ترین آن به محل زندگی خود را بیابند. ثبت نام دانش آموزانی که متقاضی شرکت در این آزمون هستندبه صورت حضوریدر شعب مدارس فرهنگ شهر تهران انجام می شود. داوطلبان واجد شرایط می بایست در زمان مشخص شده با در دست داشتن مدارک مورد نیاز ، جهت انجام ثبت نام به مدرسه مورد نظر خود مراجعه و در آزمون ثبت نام نمایند.

مواد درسی، تعداد و ضریب سوالات آزمون

سوالات آزمون ورودی مدارس فرهنگ تهرانچهار گزینه ای هستند و پاسخ غلط نمره منفی دارد.

عناوین دروس امتحانی به شرح زیر هستند: (کتاب های سال نهم)

 • پیام های آسمانی
 • ادبیات فارسی
 • زبان انگلیسی
 • عربی
 • ریاضی
 • مطالعات اجتماعی

ماده درسی ، تعداد سوال و ضریب:

 • پیام های آسمانی - ۱۵ سوال - ضریب ۲
 • ادبیات فارسی - ۲۰ سوال - ضریب ۴
 • زبان انگلیسی - ۲۰ سوال - ضریب ۴
 • عربی - ۱۵ سوال - ضریب ۲
 • ریاضی - ۲۰ سوال - ضریب ۳
 • مطالعات اجتماعی - ۲۰ سوال - ضریب ۳

در مجموع داوطلب باید به ۱۱۰ سوال در طول آزمون پاسخ دهد و منبع کلیه سوالاتکتاب های درسی پایه نهماست.

خلاصه مقاله : در این مقاله قصد داشتیم تا شما را با نحوه ثبت نام در مدارس فرهنگ آشنا کنیم و راهنمایی های لازم را در این زمینه ارائه دهیم .متقاضیان عزیز توجه داشاه باشید که زمان ثبت نام را از دست ندهید چرا که با بسته شدن سامانه هرگونه اقدام به صورت حضوری بی پاسخ خواهد ماند.

منبع : ثبت نام آزمون وروردی دبیرستان های فرهنگ

سامانه اعلام نتایج تیزهوشان azmoon.medu.ir

سامانه ثبت نام مدارس تیزهوشان 98-99 hoosh.medu.ir

دریافت کد سوابق تحصیلی از سامانه dipcode.medu.ir

ثبت ,فرهنگ ,مدارس ,آزمون ,، ,ورودی ,ثبت نام ,مدارس فرهنگ ,آزمون ورودی ,ورودی مدارس ,نام آزمون ,ورودی مدارس فرهنگ ,آزمون ورودی مدارس ,نمره آزمون ورودی ,فرهنگ استان اصفهان

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

18252884 17605282 18372291 17657992 18495169 18252884 17968150 18285615 17999020 17941287