ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400-99

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در دو ترم مهر و بهمن انجام میگیرد. متقاضیانی که قصد ثبت نام در مقاطع کاردانی و یا کارشناسی بدون کنکور را دارند میتوانند از طریق سامانه اقدام به ثبت نام نمایند.داوطلبین عزیز توجه داشته باشید که ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد از طریق سامانه انجام میگیرد و دارای شرایط و ضوابط متفاوتی است که شما با دانلود دفترچه از طریق سامانه azmoon.iau.ac.ir و مطالعه دفترچه میتوانید از این شرایط آگاه شوید و در صورت دارا بودن شرایط اقدام به ثبت نام نمایید.

شرایط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته آزاد 99

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد دو بار در سال برای ورودی های مهر و بهمن صورت می گیرد . زمان ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد 99 در حال حاضر مشخص نشده است ولی پیشبینی می شود که طبق سال گذشته برای وردی های مهر در نیمه دوم مرداد ماه و برای ورودی های بهمن در دهه سوم دی ماه انجام شود .

از مهم ترین شرایط ثبت نام کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد 99 می توان به داشتن یک مدرک کاردانی یا همان فوق دیپلم اشاره کرد . لازم به ذکر است که ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد هیچ محدودیتی از نظر رشته های دوره کاردانی ندارد و شما می توانید تنها با داشتن یک مدرک کاردانی بدون توجه به اینکه در چه رشته ای باشد ، در ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد شرکت کنید .

زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور کاردانی آزاد 1400 - 99

مقطع کاردانی در دانشگاه آزاد به دو صورتپیوستهوناپیوستهارائه می شود و شرکت در کنکور سراسری برای ثبت نام دررشته های بدون کنکور آزاد 98این مقطع اامی نخواهد بود. اکنون ممکن است این سوال برای شما مطرح شود که تفاوت کاردانی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد چیست؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که تفاوت آن ها این است کهداوطلبانی که دیپلم فنی و کاردانش دارند می بایست در رشته های کاردانی پیوستهوداوطلبانی که دیپلم رشته های نظری را دارند باید در رشته های کاردانی ناپیوسته ادامه تحصیل دهند.

داوطلبانی که متقاضیثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98هستند ، می توانند در 2 بازه زمانیمهروبهمن ماهنسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. ثبت نام برای مقطع کاردانی ناپیوستهنیمسال اول (مهر) از اسفند ماه آغاز و تا شهریور ماه نیز ادامه خواهد داشت، داوطلبان برای ثبت نام در مقطع کاردانی پیوسته نیز می توانند از تاریخ تیر لغایت 6 شهریور ماه نسبت به نام نویسی خود اقدام کنند. البته مهلت ثبت نام این مقطع تمدید شده وداوطلبان از تاریخ 9 لغایت 20 شهریور ماه فرصت خواهند داشت تا نسبت به نام نویسی خود اقدام نمایند.

هم چنین ثبت نام براینیمسال دوم (بهمن) از اواخر دی ماه یا اوایل بهمن ماه آغاز می شود.داوطلبانی مجاز به ثبت نام خواهند بود که مدرک دیپلم خود را دریافت نموده باشند (داشتن مدرک پیش دانشگاهی برای مقطع کاردانی پیوسته اامی نیست.

جهتثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزادترم بهمن 99 در مقاطع کاردانی و کارشناسی - اطلاع ازرشته های جدید بدون کنکور دانشگاه آزادوویرایش ثبت نام بدون آزمون آزاداز تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 تماس از سراسر کشور

9092305587 ( استان تهران)

پاسخگویی از ساعات 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

نحوه ثبت نام کاردانی دانشگاه آزاد

  • برای انجام ثبت نام ابتدا می بایستدفترچه ثبت نام بدون کنکور آزادرا دانلود نموده و به طور دقیق مطالعه کنید تا در جریان تمام مراحل و جزئیات ثبت نام قرار بگیرید.
  • در مرحله دوم وارد سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد شده و کارت اعتباری مقطع تحصیلی مورد نظر خود را به صورت اینترنتی خریداری کنید.
  • پس از خرید کارت اعتباری و دریافت شماره سریال کارت اعتباری ، از منوی اصلی لینک فعال شده مقطع مورد نظر خود را (کاردانی پیوسته یا کاردانی ناپیوسته) انتخاب نموده و جهت پایان فرآیند ثبت نام ، کاربرگ مربوطه خود را تکمیل کنید.
  • در پایان کد رشته محل های مورد نظر خود را در فیلدهای مربوطه درج کنید.

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد سال 99

طبق روال هر ساله شاهد پذیرش داوطلبان در دانشگاه آزاد در مقاطع کاردانی و کارشناسی به دو طریق ثبت نام با آزمون (شرکت در کنکور سراسری ) و بدون آزمون هستیم.داوطلبان در 2 نوبت مهر و بهمن ماه به صورت دقیق تر،ورودی های مهر ماه می بایست در اواخر مرداد ماه و ورودی های بهمن ماه می بایست در آذر ماه نسبت به انجام ثبت نام خود اقدام نمایند.برای ثبت نام اولیه دانشگاه بدون کنکور نیازی به مراجعه حضوری به دانشگاه نخواهد بود.نحوهثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزادبه این صورت است که متقاضیان می توانند برای انجام ثبت نامبه صورت اینترنتی به سایتمعاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد مراجعه نمایند و پس از تکمیل ثبت نامازدریافت رسید مربوط به ثبت نام خود غافل نشوید تا در زمان تعیین شده از سوی دانشگاه مربوطه با دارا بودن دیگرمدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکوربه صورت حضوری جهت تکمیل ثبت نام نهایی به دانشگاه مربوطه مراجعه نمایید.ضمن اینکه به این نکته توجه داشته باشید که اولین رشته انتخابی شما (درصورت داشتن ظرفیت رشته موردنظر ) به منزله قبولی در همان رشته خواهد بود.

خلاصه مقاله : در این مقاله قصد داشتیم تا شما را با نحوه ثبت نام بدون کنکور آشنا کنیم و راهنمایی های لازم را در مورد نحوه ثبت نام و شرایط ثبت نام ارائه دهیم تا پایخگوی سوالات شما عزیزان باشیم. داوطلبین عزیز توجه داشته باشید که ثبت نام به صورا الکترونیکی است و در صورت بسته شدن سامانه هر گونه اقدام به صورت حضوری بی پاسخ خواهد ماند پس زمان ثبت ام را از دست ندهید.

منبع : ثبت نام دانشگاه آزاد

سامانه اعلام نتایج تیزهوشان azmoon.medu.ir

سامانه ثبت نام مدارس تیزهوشان 98-99 hoosh.medu.ir

دریافت کد سوابق تحصیلی از سامانه dipcode.medu.ir

ثبت ,دانشگاه ,کنکور ,آزاد ,کاردانی ,های ,ثبت نام ,بدون کنکور ,دانشگاه آزاد ,نام بدون ,کنکور دانشگاه ,بدون کنکور دانشگاه ,بدون کنکور کارشناسی ,کارشناسی ناپیوسته دانشگاه ,کنکور کارشناسی ناپیوسته

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

18323324 18187889 17883291 17923551 17916175 18019387 18570116 18230860 17694615 17846227