زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای ترم مهر ماه از مرداد ماه ؛از خواهد شد. داوطلبین عزیزی که قصد ثبت نام در دانشگاه بدون کنکور آزاد را دارند توجه داشتخ باشند که ثبت نام در هر یک از مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی پیوسته و نا پیوسته دارای شرایط و ضوابط های متفاوتی است که شما داوطلبین موظف هستید که زمان ثبت نام دفترچه بدون کنکور آزاد را دانلود کرده و مطالعه نمایید و در صورت دارا بودن شرایط از طریق سامانه azmoon.iau.ac.ir سامانه جدید ثبت نام و یا azmoon.orgسامانه قدیم ثبت نام اقدام به پر کردن فرم اطلاعات هویتی و تحصیلی نمایید.

زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی آزاد

داوطلبانی که در کنکور سراسری شرکت نکرده اند نیز امکان ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی را خواهند داشت. رشته های این مقطع تحصیلی به دو صورت پیوسته و ناپیوسته ارائه می شود. زمان ثبت نام رشته های بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد برایمهر ماه 99 از تاریخ 12 بهمن 98 آغاز و تا 6 شهریور ماه سال جارینیز ادامه خواهد داشت ، همچنین زمان ثبت نام کارشناسی ناپیوستهاز تاریخ 15 اردیبهشت ماه آغار و تا 6 شهریور 99نیز ادامه دارد. از شرایط اصلی ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته داشتنمدرک فوق دیپلم(کاردانی) بوده و همچنین از شرایط ثبت نام بدون کنکور در مقطع کارشناسی پیوسته داشتنمدرک پیش دانشگاهی و دیپلم نظام جدید (3-3-6 ) برای پذیرش دانشگاه آزاد اامی می باشد.

شرایط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته آزاد 99

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد دو بار در سال برای ورودی های مهر و بهمن صورت می گیرد . زمان ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد 99 در حال حاضر مشخص نشده است ولی پیشبینی می شود که طبق سال گذشته برای وردی های مهر در نیمه دوم مرداد ماه و برای ورودی های بهمن در دهه سوم دی ماه انجام شود .

از مهم ترین شرایط ثبت نام کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد 99 می توان به داشتن یک مدرک کاردانی یا همان فوق دیپلم اشاره کرد . لازم به ذکر است که ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد هیچ محدودیتی از نظر رشته های دوره کاردانی ندارد و شما می توانید تنها با داشتن یک مدرک کاردانی بدون توجه به اینکه در چه رشته ای باشد ، در ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد شرکت کنید .

زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور کاردانی آزاد 1400 - 99

مقطع کاردانی در دانشگاه آزاد به دو صورتپیوستهوناپیوستهارائه می شود و شرکت در کنکور سراسری برای ثبت نام دررشته های بدون کنکور آزاد 98این مقطع اامی نخواهد بود. اکنون ممکن است این سوال برای شما مطرح شود که تفاوت کاردانی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد چیست؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که تفاوت آن ها این است کهداوطلبانی که دیپلم فنی و کاردانش دارند می بایست در رشته های کاردانی پیوستهوداوطلبانی که دیپلم رشته های نظری را دارند باید در رشته های کاردانی ناپیوسته ادامه تحصیل دهند.

داوطلبانی که متقاضیثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98هستند ، می توانند در 2 بازه زمانیمهروبهمن ماهنسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. ثبت نام برای مقطع کاردانی ناپیوستهنیمسال اول (مهر) از اسفند ماه آغاز و تا شهریور ماه نیز ادامه خواهد داشت، داوطلبان برای ثبت نام در مقطع کاردانی پیوسته نیز می توانند از تاریخ تیر لغایت 6 شهریور ماه نسبت به نام نویسی خود اقدام کنند. البته مهلت ثبت نام این مقطع تمدید شده وداوطلبان از تاریخ 9 لغایت 20 شهریور ماه فرصت خواهند داشت تا نسبت به نام نویسی خود اقدام نمایند.

هم چنین ثبت نام براینیمسال دوم (بهمن) از اواخر دی ماه یا اوایل بهمن ماه آغاز می شود.داوطلبانی مجاز به ثبت نام خواهند بود که مدرک دیپلم خود را دریافت نموده باشند (داشتن مدرک پیش دانشگاهی برای مقطع کاردانی پیوسته اامی نیست.

نحوه ثبت نام کاردانی دانشگاه آزاد

  • برای انجام ثبت نام ابتدا می بایستدفترچه ثبت نام بدون کنکور آزادرا دانلود نموده و به طور دقیق مطالعه کنید تا در جریان تمام مراحل و جزئیات ثبت نام قرار بگیرید.
  • در مرحله دوم وارد سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد شده و کارت اعتباری مقطع تحصیلی مورد نظر خود را به صورت اینترنتی خریداری کنید.
  • پس از خرید کارت اعتباری و دریافت شماره سریال کارت اعتباری ، از منوی اصلی لینک فعال شده مقطع مورد نظر خود را (کاردانی پیوسته یا کاردانی ناپیوسته) انتخاب نموده و جهت پایان فرآیند ثبت نام ، کاربرگ مربوطه خود را تکمیل کنید.
  • در پایان کد رشته محل های مورد نظر خود را در فیلدهای مربوطه درج کنید.
  • جهت اطلاع دقیق اززمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزادو تاریخ ثبت نام دانشگاه آزاد ترم بهمن 99 از تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید
  • 9099072952تماس از سراسر کشور
  • 9092305587( استان تهران)
  • پاسخگویی از ساعات 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد سال 99

طبق روال هر ساله شاهد پذیرش داوطلبان در دانشگاه آزاد در مقاطع کاردانی و کارشناسی به دو طریق ثبت نام با آزمون (شرکت در کنکور سراسری ) و بدون آزمون هستیم.داوطلبان در 2 نوبت مهر و بهمن ماه به صورت دقیق تر،ورودی های مهر ماه می بایست در اواخر مرداد ماه و ورودی های بهمن ماه می بایست در آذر ماه نسبت به انجام ثبت نام خود اقدام نمایند.برای ثبت نام اولیه دانشگاه بدون کنکور نیازی به مراجعه حضوری به دانشگاه نخواهد بود.نحوهثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزادبه این صورت است که متقاضیان می توانند برای انجام ثبت نامبه صورت اینترنتی به سایتمعاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد مراجعه نمایند و پس از تکمیل ثبت نامازدریافت رسید مربوط به ثبت نام خود غافل نشوید تا در زمان تعیین شده از سوی دانشگاه مربوطه با دارا بودن دیگرمدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکوربه صورت حضوری جهت تکمیل ثبت نام نهایی به دانشگاه مربوطه مراجعه نمایید.ضمن اینکه به این نکته توجه داشته باشید که اولین رشته انتخابی شما (درصورت داشتن ظرفیت رشته موردنظر ) به منزله قبولی در همان رشته خواهد بود.

خلاصه مقاله : در این مقاله قصد داشتیم تا شما را با زمان ثبت نام بدون کنکور آشنا کنیم و راهنمایی های لازم را در مورد زمان ثبت نام و شرایط ثبت نام ارائه دهیم تا پایخگوی سوالات شما عزیزان باشیم. داوطلبین عزیز توجه داشته باشید که ثبت نام به صورا الکترونیکی است و در صورت بسته شدن سامانه هر گونه اقدام به صورت حضوری بی پاسخ خواهد ماند پس زمان ثبت ام را از دست ندهید.

منبع : زمان ثبت نام دانشگاه آزاد

سامانه اعلام نتایج تیزهوشان azmoon.medu.ir

سامانه ثبت نام مدارس تیزهوشان 98-99 hoosh.medu.ir

دریافت کد سوابق تحصیلی از سامانه dipcode.medu.ir

ثبت ,دانشگاه ,آزاد ,کنکور ,های ,کاردانی ,ثبت نام ,بدون کنکور ,دانشگاه آزاد ,نام بدون ,زمان ثبت ,بدون کنکور دانشگاه ,بدون کنکور کارشناسی ,کنکور کارشناسی ناپیوسته ,کارشناسی ناپیوسته دانشگاه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

18560418 18103420 17591778 17855067 18545362 17672949 18138077 18323324 18485962 18313334