بازیابی شناسه و رمز ثبت نام دانشگاه آزاد 99

بازیابی شناسه و رمز ثبت نام دانشگاه آزاد 99 برای آن دسته از داوطلبانی که مایل به انتخاب رشته و ثبت نام در این دانشگاه می باشند بسیار ضروری می باشد. زیرا در صورتی که به این اطلاعات دسترسی نداشته باشید، جتی باوجود دارا بودندفترچه بدون کنکور دانشگاه آزادو انتخاب رشته در این زمینه ، نخواهید توانست به ادامه ثبت نام و یا انتخاب رشته بپردازید.

ثبت نام در تمامی مقطع تحصیلی دانشگاه آزاد ، به صورت الکترونیکی و با استفاده از سامانه سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد صورت می پذیرد. به هنگام ثبت نام لازم است داوطلبان اقدام به خرید کارت اعتباری به صورت الکترونیک نمایند. که این کارت الکترونیک رمز عبور و شناسه ای را در اختیار شما قرار می دهد که به موجب آن می تواند به سامانه مذکور راه یابید .

نحوه بازیابی شناسه و رمز ثبت نام دانشگاه آزاد

یکی از سوالاتی که به هنگام بازیابی شناسه و رمز ثبت نام دانشگاه آزاد 99 برای داوطلبان به وجود می آید، در رابطه با شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد می باشد که در این رابطه باید بگوییم که این شناسه برای داوطلبانی است که مایلند در انتخاب رشته شرکت نمایند. در کارنامه اولیه شناسه ای در قسمت انتهایی درج شده است که به موجب آن ، هر یک از داوطلبان می بتوانند در انتخاب رشته دانشگاه آزاد شرکت نمایند.

خوشبختانه سامانه دریافت شناسه و رمز ثبت نام کنکور این امکان را برای آن دسته از داوطلبان که به هر دلیلی به اطلاعات خود دستسری ندارند فراهم نموده است و با توجه به آن هر یک از متقاضیان عزیز می توانند بهبازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزادبپردازند. خوشبختانه تمامی مراحلی که برای دریافت رمز عبور نیاز است داوطلبان طی نمایند، به صورت الکترونیکی می بشد.

برای بازیابی شناسه و رمز ثبت نام دانشگاه آزاد ابتدا وارد سامانه سنجش و پذیرشدانشگاه آزادشوید . پس از آن در قسمت تحت عنوان انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی ، گزینه ای وجود دارد با انام اعلام نتایج دوره بدون آمون کاردانی به کارشناسی که با کلیک بر روی آن ، به صفحه ای جهت وارد سامانه دریافت شناسه رمز ثبت نام بدون کنکور وارد می شوید.

سامانه دریافت شناسه و رمز ثبت نام بدون کنکور

در سال های اخیر ، شاهد یکپارچه سازیکنکور سراسریو کنکور دانشگاه آزاد می باشیم. داوطلبان می توانند به صورت جداگانه به انتخاب رشته در بین لیست رشته های دانشگاه آزاد بپردازند. برای ثبت نام در رشته های بدون کنکور ترم مهر و ترم بهمن که هر کدام به صورت جداگانه می باشد ، لازم است ابتدا نسبت به خرید کارت اعتباری اقدام نمایید و پس از به انتخاب در بین لیست رشته های این دانشگاه بپردازید.

هملن طور که اشاره نمودیم ، سامانه دریافت شناسه و رمز ثبت نام بدون کنکور برای کلیه داوطلبانی که به هر دلیلی شناسانه مورد نظر خود دسترسی ندارند، می توانند وارد سامانهazmoon.orgشوند. اما چنانچه با استفاده از مسیر ارائه شده موفق به سامانه دریافت شناسه و رمز ثبت نام بدون کنکور نشده اید، می توانید از راه های پیش بینی شده جهت انجام این کار اقدام نمایید.

بازیابی شناسه و رمز ثبت نام دانشگاه آزاد با استفاده ازسامانه ایران تحصیلمحق گشته است با استفاده از این سامانه ، کلیه داوطلبان عزیز می توانند از راه های پیش بینی شده دیگر برای این کار استفاده نمایند و علاوه برآن برای انتخاب رشته خود در کنار مشاورین و متخصصین ایران تحصیل از بازار کار و همچنین مشاوره انتخاب رشته نیز بهره مند گردند.

با استفده ازسامانه دریافت شناسه و رمز ثبت نام بدون کنکورمی توانید به راحتی ثبت نام خود را تکمیل نموده و در انتخاب رشته شرکت نمایید. کافی است با با شماره تلفن های 9099072952 (تماس از سراسر کشور) و 9092305587 (تماس از استان تهران) از ساعات 8 صبح الی 1 شب تماس حاصل نمایید.

سامانه دریافت شناسه و رمز ثبت نام

داوطلبان برایبازیابی شناسه و رمز ثبت نام دانشگاه آزادگاها با مشکلاتی مواجه می گردند که ممکن است موفق به ثبت نام و یا انتخاب رشته نگردند. و همین مسئله موجب می گردد که نتوانند در زمان مقرر نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند. سامانه دریافت شناسه و رمز ثبت نام بدون کنکور تنها یک سامانه اینترنتی نمی باشد، بلکه با پشتیبانی قوی که مبنی بر پاسخ گویی به سوالات داوطلبان دارند.

برای بازیابی شناسه و رمز ثبت نام دانشگاه آزاد نیازی به مراحل و پشت سر گذراندن مراحل سخت نخواهد بود. به همن دلیل سهولت کار داوطلبان را می توان عمده ترین امتیاز این سامانه دانست که موجب گشته است متقاضیان از این مورد رضایت خاطر بالاتری داشته باشند. برای استفاده از سامانه دریافت شناسه رمز ثبت نام بدون کنکور ایران تحصیل هیچ گونه محدودیت مراجعه ای وجود نخواهد داشت.

برای بازیابی شناسه و رمز ثبت نام دانشگاه آزاد از طریق سامانه ایران تحصیل ، می توانید با شماره های مندرج در جدول زیر تماس حاصل نمایید به همین دلیل هر یک از داوطلبان می توانند با استفاده از این سامانه علاوه بر آگاهی ازشرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزادمی توانند از مشاوره های لازم جهت انتخاب رشته و فنون آن آگاه شوند. تفاوتسامانه ایران تحصیلبا سایر سامانه های موجود، در عدم ماشینی بودن آن است .

خلاصه مقاله : در این مقاله قصد داشتیم تا شما را با نحوه بازیابی شناسه و رمز ثبت نام آشنا کنیم و راهنمایی های لازم را ارئه دهیم . لذا متقاضیان عزیز از انجایی که بازیابی رمز فقط از طریق سامانه انجام میگیرد توجه داشته باشید که سامانه بسته نشود چرا که در صورت بسته شدن سامانه هر گونه اقدام به صورت حضوری بی پاسخ خواهد ماند.

منبع : بازیابی شناسه و رمز ثبت نام دانشگاه آزاد

سامانه اعلام نتایج تیزهوشان azmoon.medu.ir

سامانه ثبت نام مدارس تیزهوشان 98-99 hoosh.medu.ir

دریافت کد سوابق تحصیلی از سامانه dipcode.medu.ir

ثبت ,شناسه ,رمز ,دانشگاه ,سامانه ,رشته ,ثبت نام ,رمز ثبت ,شناسه و ,و رمز ,دانشگاه آزاد ,سامانه دریافت شناسه ,بدون کنکور دانشگاه ,برای بازیابی شناسه ,نحوه بازیابی شناسه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

17605282 18468379 17916175 18545362 18560418 18545362 18274445 17725662 17968150 18545362