رشته های دانشگاه آزاد تهران غرب 99

رشته های دانشگاه آزاد تهران غرب 99 مشخص شد. داوطلبینی که قصد ثبت نام در دانشگاه تهران غرب را دارند میتوانند در زمان مشخص شده اقدام به ثبت نام نمایند. رشته های دانشگاه آزاد تهران غرب از طریق سامانه در دفترچه دانشگاه آزاد منتشر میشود و شما میتوانید با ورود به سامانه azmoon.org و دانلود دفترچه از این رشته ها مطلع شوید. متقاضیان عزیز رشته های دانشگاه تهران غرب بر اساس شرط معدل دانشگاه نمیباشد.

رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد تهران غرب

رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد تهران غرب(استان تهران)

در مطلب زیر با دانشگاه آزاد تهران غرب، اهداف و فعالیت های مهم آن آشنا می شوید و لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد تهران غرب را مشاهده می نمایید.

لازم به ذکر است جهتانتخاب رشته دانشگاه آزادو پذیرش در دانشگاه های آن، داوطلبین می توانند از طریق ثبت نام با آزمون دانشگاه آزاد و ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اقدام نمایند. علاقه مندان بهانتخاب رشته ریاضی،انتخاب رشته تجربی،انتخاب رشته انسانیو انتخاب رشته زبان های خارجی و هنر در رشته های با آزمون دانشگاه آزاد، می توانند پس از اعلام نتایج کنکور 99، در صورت مجاز شدندفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزادرا جهت بررسی و انتخاب رشته های مورد نظر خود مطالعه نمایند. درثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزادنیز داوطلب می تواند پس از مطالعه دﻓﺘﺮﭼـﻪ راﻫﻨﻤﺎي ثبت نام رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد نسبت به انتخاب رشته و تکمیل فرم تقاضانامه جهت پذیرش در دانشگاه آزاد اقدام نماید.

معرفی دانشگاه آزاد تهران غرب

دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب از12بهمن ماه1373با عنوان مؤسسه فنی و آموزش عالی سما وابسته به دانشگاه آزاد اسلامی فعالیت خود را آغاز و در همان سال به صورت تمام وقت در رشته کاربرد کامپیوتر در مقطع کاردانی ناپیوسته دانشجویان علاقه مند را جذب کرد. این واحد با افزایش جذب دانشجو درمقطع کاردانی و کارشناسی، در سال1378به واحد تهران سما تغییرنام یافت. آموزشکده فنی و حرفه ای دخترانه تهران سما در سال 1382 و آموزشکده فنی حرفه ای پسرانه تهران سما در سال1383 با ظرفیت جذب دانشجو در مقطع کاردانی ناپیوسته بعنوان زیر مجموعه ایی از این واحد دانشگاهی تاسیس شدند. سرانجام در سال1385واحد تهران سما از سازمان سما جدا شد و به عنوان یک واحد مستقل فعالیت خود را ادامه داد و یک سال بعد به طور رسمی به نام دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب تغییر نام داد.

در ابتدا برخی رشته های علوم انسانی و فنی و مهندسی در مقطع کارشناسی به رشته های واحد تهران غرب افزوده شدند و پس از آن تا سال 1390 این واحد توانستضمن تکمیل رشته های فنی و مهندسی، مدیریت و علوم انسانی نسبت به جذب کادر هیأت علمی مجرب و ارتقای هرم علمی این واحد دانشگاهی اقدام کند.

در سال1393 دانشگاه آزاد تهران غرب توانست فضای آموزشی خود را گسترش دهد. از جمله اینکه در همان دوران دو دانشکده هنر و معماری و دانشکده مدیریت تاسیس شدند و رشته گرایش های کارشناسی این دانشکده ها، در مقطع تحصیلات تکمیلی، دررشته گرایش دکتری و71رشته گرایش کارشناسی ارشد اقدام به جذب دانشجو کردند. بدین ترتیب تا پایان سال93 تعداد دانشجویان این دانشگاه به بیش از10000نفر افزایش یافت.

دانشگاه آزاد تهران غرب در طی سال های بعد در جهت گسترش فضای آموزشی، اصلاح و توسعه ساختار اداری و تکمیل نیروی انسانی، تجهیزات آزمایشگاهی و کارگاهی و زیر ساخت های فن آوری اطلاعات، گسترش رشته گرایش های تحصیلات تکمیلی، راه اندازی مراکز تحقیقاتی و رشد، برقراری روابط و همکاری با مراکز صنعتی و پژوهشگاه ها تلاش چشمگیری داشت.

به همین دلیل دانشگاه آزاد تهران غرب با دارا بودن قریب16000دانشجو در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در رشته های فنی و مهندسی، مدیریت، هنر و معماری و علوم انسانی ،191عضو هیأت علمی، بیش از40 آزمایشگاه و کارگاه، دو مرکز تحقیقاتی و مرکز رشد، به عنوان واحد دانشگاه آزاد اسلامی پیشرو نه تنها در استان تهران بلکه در سطح کشور شناخته شد.

همچنین این واحد سعی دارد با جذب دانشجویان نخبه در مقاطع تحصیلات تکمیلی، تکمیل هرم هیات علمی از طریق جذب اساتید مجرب، جوان و نخبه، توسعه فضای آموزشی و آزمایشگاهها و کارگاهها، ارتقا و بروز رسانی زیرساخت فن آوری اطلاعات، توجه به کیفیت امورآموزشی- پژوهشی، توسعه ارتباط با مراکز صنعتی و پژوهشی، تقویت کارآفرینی، استقرار و حمایت شرکت های نوپا و تشویق و ترغیب اساتید و دانشجویان در این راستا در جهت رشد و شکوفایی هر چه بیشتر خود گام بردارد.

جهت اطلاع دقیق ازرشته های دانشگاه آزاد تهران غرب 99، لیست رشته های بدون کنکور تهران غرب ، شهریه دانشگاه آزاد و همچنین نحوه پذیرش در دانشگاه تهران غرب با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099072952سراسر کشور9092305587( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل .

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد تهران غرب

دانشگاه آزاد اسلامی هر ساله در دو نوبت مهر و بهمن دانشجو می پذیرد. ثبت نام بدون آزمون نوبت اول (مهر ماه) در اواسط مرداد ماه و ثبت نام بدون آزمون نوبت دوم (بهمن ماه) در دی ماه انجام می شود. پذیرش بدون آزمون دانشجو در دانشگاه آزاد در دو مقطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته است که متقاضیان با مطالعه لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد تهران غرب و سایر دانشگاه ها در هر کدام از مقاطع می توانند نسبت به انتخاب رشته های مد نظر خود اقدام نمایند.

دانشگاه آزاد تهران غرب تنها در بعضی از رشته ها بدون برگزاری آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی علاقه مندان، دانشجو می پذیرد و علاقه مندان می توانند با مطالعه لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد تهران غرب ، پرکردن فرم تقاضانامه و ارائه مدارک لازم، در رشته های دلخواه خود ثبت نام نمایند.

خلاصه مقاله : در این مقاله قصد داشتیم تا شما را با دانشگاه آزاد تهران غرب آشنا کنیم و راهنمایی های لازم را ارائه دهیم. داوطلبینی که قصد ثبت نام در دانشگاه آزاد بدون کنکور را دارند توجه داشته باشند که زمان ثبت نام را از دست ندهند چرا که ثبت نام فقط به صورت الکترونیکی بوده و در صورت بسته شدن سامانه هر گونه اقدام به صورت حضوری بی پاسخ خواهد ماند.

منیع : رشته های دانشگاه آزاد تهران غرب 99

سامانه اعلام نتایج تیزهوشان azmoon.medu.ir

سامانه ثبت نام مدارس تیزهوشان 98-99 hoosh.medu.ir

دریافت کد سوابق تحصیلی از سامانه dipcode.medu.ir

دانشگاه ,تهران ,رشته ,آزاد ,های ,غرب ,دانشگاه آزاد ,تهران غرب ,رشته های ,آزاد تهران ,ثبت نام ,بدون آزمون دانشگاه ,مقطع کاردانی ناپیوسته

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

18545362 18468379 17977108 18078668 17703158 17767855 18313334 17873528 18103420 17657992