شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد بدون مدرک پیش دانشگاهی

شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد بدون مدرک پیش دانشگاهیاز جمله مسائلی است که دانش آموزان دوره های هنرستان برایثبت نام دانشگاه آزادبه آن می پردازند دانشگاه آزاد هر ساله در مقطع های کاردانی و کارشناسی با مدارک مختلف دانشجو می پذیرد باید به این نکته اساسی توجه کنیم که دانشگاه هایغیر انتفاعی ، پیام نور ، سراسری ، علمی کاربردی هم با مدرک دیپلم می توانید در مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته شروع به تحصیل کنید در ضمن به اطلاع می رساندثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزادفقط از درگاه ثبت نامazmoon.orgانجام می گیرد.

شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد بدون مدرک پیش دانشگاهیبرای همه ی داوطلبان تحصیل در این دانشگاه فراهم است ودانش آموزان می توانند با مدرک دیپلم برای ثبت نام در بعضی از رشته ها اقدام کنند ولی باید گفت که برای ثبت نام در رشته های پرمتقاضی نیازبه مدرک پیش دانشگاهی است در ادامه به مدارک مورد نیاز ثبت نام با مدرک دیپلم و شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد بدون مدرک پیش دانشگاهی می پردازیم.

برای اطلاع از شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد بدون مدرک پیش دانشگاهی بصورت الکترونی و انتخاب رشته با مرکز مشاوره دانشگاه آزاد - ایران تحصیل تماس بگیرید و مراحل ثبت نام را تکمیل کنید.تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با شماره تماس: 9099072952 پاسخگویی : ۸ صبح الی ۱ شب حتی ایام تعطیل.

مدارک و شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد بدون مدرک پیش دانشگاهی

هر ساله دانشگاه آزاد برای جذب دانشجویان در دوره های کارشناسی و کاردانی به صورت پیوسته و ناپیوسته رشته های متنوعی ارائه می دهد ومدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای هر مقطع به صورت جداگانه در خواست می شود هر ساله بعد از اعلام نتایج کنکور سراسری ، داوطلبان تحصیل در دانشگاه های آزاد برای ورود بهدانشگاه سوال های فراوان و متنوعی را از مشاوران مامی پرسند از سوالهای رایج می توان به چگونگیشرایط ثبت نام دانشگاه آزاد بدون مدرک پیش دانشگاهی و مدارک ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه های ، آزاد ، غیر انتفاعی ، پیام نور ، سراسری می باشد شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد بدون مدرک پیش دانشگاهی برای داوطلبانی که در مدارس هنرستان مدرک دیپلم را اخذ نموده اند فراهم است و این داوطلبان می توانند در مقاطع کاردانی به صورت پیوسته و در مقاطع کارشناسی پیوسته در بعضی از رشته ها شروع به تحصیل کنند.

اما آن دسته از دانش آموزانی که در گروه های آزمایشی تجربی ، ریاضی ، انسانی تحصیل کرده و مدرک دیپلم دارند می توانند در مقاطع کاردانی به صورت ناپیوسته و مقاطع کارشناسی به صورت ناپیوسته و پیوسته تحصیل کنند برای آگاهی ازلیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزادکلیک کنیددر ادامه به مدارک ثبت نام می پردازیم.

  1. شناسنامه و کپی از تمام صفحات شناسنامه.
  2. اصل دیپلم برای داوطلبین مدارس هنرستان و گواهی پایان دوره پیش دانشگاهی برای داوطلبین دبیرستانها.
  3. با رسیدن به سن اعزام به خدمت باید گواهی معافیت تحصیلی از نظام وظیفه گرفته شود.
  4. اصل و کپی کارت ملی
  5. پیرینت و تکمیل فرم ثبت نام از سایت و یادفترچه ثبت نام
  6. تاییدیه تحصیلی که بسیار مهم است.
  7. شش قطعه عکس سه در چهار.
  8. با توجه به تغییر مکرر شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد بدون مدرک پیش دانشگاهی حتما قبل از مراجعه به مراکز ثبت نام یکبار مدارک را با مشاوران سازمان از طریق تلفن مذکور چک بفرمائید

خلاصه مقاله : در این مقاله قصد داشتیم تا شما را با شرایط ثبت نام در دانشگاه آزاد بدون مدرک پیش دانشگاهی آشنا کنبم و اطلاعات لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. لذا داوطلبانی که قصد ثبت نام در دانشگاه آزاد را دارند توجه داشته باشیند که زمان ثبت نام را از دست ندهند چرا که با ثبت نام فقط به صورت الکترونیکی بوده و در صورت بسته شدن سامانه هر گونه اقدام به صورت حضوری بی پاسخ خواهد ماند.

منبع : ثبت نام دانشگاه آزاد بدون مدرک پیش دانشگاهی

سامانه اعلام نتایج تیزهوشان azmoon.medu.ir

سامانه ثبت نام مدارس تیزهوشان 98-99 hoosh.medu.ir

دریافت کد سوابق تحصیلی از سامانه dipcode.medu.ir

ثبت ,دانشگاه ,آزاد ,مدرک ,پیش ,دانشگاهی ,ثبت نام ,دانشگاه آزاد ,مدرک پیش ,پیش دانشگاهی ,بدون مدرک ,بدون کنکور دانشگاه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

17825260 17550407 17813585 18411579 17591778 18063155 17923551 17694615 17825260 17725662