مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد در دو ترم مهر و بهمن پذیرش دارد و شما عزیزانی که قصد ثبت نام در دانشگاه آزاد را دارینچد میتوانید در زمان مشخص شده اقدام به ثبت نام نمایید. متقاضیان عزیز ثبت نام در دانشگاه آزاد دارای شرایط و ضوابط میباشد که ابتدا باید دفترچه پذیرش دانشگاه آزاد را دانلود نموده و مطالعه نماییدو و درصورت دارا بودن شرایط ثبت نام از طریق سامانه azmoon.org اقدام به پر کردن فرم اطلاعات هویتی و تحصیلی نمایید.

زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 99

ثبت نامدر مقطعکاردانیوکارشناسی دانشگاه آزادبصورتبدون کنکوردر دو مرحله و برای ورودیمهروبهمنماه صورت می گیرد .زمان ثبت نامبرای ورودیمهردانشگاه ازادار تیرماه 98 اغاز گردیده و تا پایان مرداد ماه ادامه خواهد داشت.زمان ثبت نامبرای ورودیبهمنماه درهر دو مقاطع کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته از دی ماه سال 98 اغاز خواهد شد و به مدت محدود ادامه خواهد داشت . جهت دریافت لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه ازادبه سایت مرکز ازمون دانشگاه ازاد مراجعه کرده و بعد از دانلود دفترچه نسبت به انتخاب رشته اقدام می نمایید لازم به ذکر استکه قبل از ثبت نام می بایست کارت اعتباریثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98را خریداری نموده و سپس با وارد کردن شماره سریال کارت اعتباری خریداری شده ، وارد مراحل ثبت نام شوید و پس از کامل کردن اطلاعات شخصی و وارد نمودن کد رشته محل مورد تقاضای خود ، ثبت نام خود را تایید نموده و رسید ثبت نام را دریافت نمایید

جهت ثبت نام بدون آزمون در دانشگاه آزاد واطلاع از آخرین مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاداز سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952- تماس از سراسر کشور

9092305587- تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد 1400 - 99

مقطع کارشناسی در دانشگاه آزاد به دو صورت پیوسته و ناپیوسته ارائه می شود . ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مقطع کارشناسی برای داوطلبانی که در کنکور سراسری شرکت نکرده اند نیز امکان پذیر است.دارا بودن مدرک فوق دیپلم از شرایط ثبت نام آزاد کارشناسی ناپیوسته بوده و همچنین دارا بودن مدرک پیش دانشگاهی هماز شرایط ثبت نام بدون کنکور در مقطع کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد می باشد.ثبت نام بدون کنکورکارشناسی در 2 نوبتمهر ماهوبهمن ماهانجام می شود و ورودی های مهر ماه می بایست ازاواخر اسفند ماهتا 6 شهریور ماهوورودی های بهمن ماه ، از اواخر دی ماه یا اوایل بهمن ماه نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.البتهثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد جهت تحصیل در ورودی مهرماه 98 ، تمدید شده و داوطلبان از تاریخ 9 لغایت 20 شهریور ماه می توانند نسبت به نام نویسی و انتخاب رشته خود اقدام نمایند.

ثبت نام به صورتاینترنتیخواهد بود و شما داوطلبان جهت ثبت نام می بایست به سایت معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد مراجعه کرده و پس از تکمیل فرم ثبت نام ، نسبت به تهیه پرینت آن اقدام نمایید و در زمان تعیین شده از سوی دانشگاه مربوطه با همراه داشتنمدارک ثبت نام آزاد بدون کنکور 99به صورت حضوری به دانشگاه مراجعه نمایید. مراحل ثبت نام به شرح ذیل می باشد:

نحوه ثبت نام کارشناسی دانشگاه آزاد

  • برای انجام ثبت نام این مقطع تحصیلی ابتدا باید از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد آگاهی پیدا کنید.
  • سپس وارد سایت دانشگاه آزاد به نشانیazmoon.orgشده و با پرداخت هزینه به صورت اینترنتی کارت اعتباری مقطع تحصیلی مورد نظر خود را خریداری کنید.
  • در گام سوم شماره سریال کارت اعتباری خود را دریافت نموده و از منوی اصلی بر روی لینک فعال شده ثبت نام مقطع مورد نظر خود (کارشناسی پیوسته یا ناپیوسته) کلیک کنید ، سپس جهت اتمام فرآیند ثبت نام ، فرم مربوطه را تکمیل کنید.
  • و در آخر کد رشته محل های مورد نظر خود را در فیلدهای مربوطه به ثبت برسانید.

خلاصه مقاله : در این مقاله که شامل مهلت ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ، نحوه ثبت نام در دانشگاه آزاد بدون کنکور ، نحوه ثبت نام در دانشگاه آزاد بدون کنکور کارشناسی است قصد داشتیم تا راهنمایی های لازم را ارائه دهیم و شما را با نحوه ثبت نام آشنا کنیم. داوطلبین عزیز توجه داشته باشید که زمان ثبت نام را از دست ندهید چرا که ثبت نام فقط از طریق سامانه انجام میگیرد و در صورت بسته شدن سامانه هر گونه اقدام به صورت حضوری بی پاسخ خواهد ماند.

منبع : مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

سامانه اعلام نتایج تیزهوشان azmoon.medu.ir

سامانه ثبت نام مدارس تیزهوشان 98-99 hoosh.medu.ir

دریافت کد سوابق تحصیلی از سامانه dipcode.medu.ir

ثبت ,دانشگاه ,آزاد ,کنکور ,کارشناسی ,، ,ثبت نام ,دانشگاه آزاد ,بدون کنکور ,نام بدون ,کنکور دانشگاه ,بدون کنکور دانشگاه ,بدون کنکور کارشناسی ,کنکور کارشناسی دانشگاه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

18285615 18252884 18313334 18393821 17746101 17950774 18147132 18162910 18264821 17855067