ثبت نام ترم مهر دانشگاه آزاد 1400-99

داوطلبینی که قصد ثبت نام در دانشگاه آزاد ترم مهر را دارند میتوانند در زمان مشخص شده اقدام به ثبت نام نمایند. ثبت نام دانشگاه آزاد همانند سنوات گذشته از طریق سامانه انجام میگیرد و دارای شرایط و ضوابطی میباشد که شما ابتدا باید با دانلود دفترچه دانشگاه آزاد از طریق سامانه و مطالعه ان از این شرایط مطلع شوید و در صورت دارا بودن شرایط از طریق سامانه azmoon.org جهت پر کردن فرم اطلاعات هویتی و تحصیلی اقدام نمایید.

نحوهثبت نام ترم مهر دانشگاه آزاد 1400-99

داوطلبان توجه داشته باشند کهثبت نام ترم مهر دانشگاه آزاد 1400 - 99به صورت اینترنتی و تنها از طریقسایت دانشگاه آزاد اسلامیصورت خواهد پذیرفت و بدیهی است هرگونه ثبت نام انجام گرفته در دانشگاه های غیر و یا سایت های مرتبط، منقضی خواهد بود. داوطلبان متقاضی ثبت نام ترم مهر دانشگاه آزاد 1400 - 99 می بایست ابتدا اقدام به خرید کارت اعتباری جهت ثبت نام نمایند. داوطلبان محترم شرکت درثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد مهرطبق برنامه ریزی و قوانین دانشگاه آزاد اسلامی لازم است قبل از ثبت نام،دفترچه راهنمای ثبت نام دانشگاه آزادرا از سایت دانشگاه آزاد دانلود نمایند و پس از مطالعه دقیق قوانین و ضوابطدانشگاه آزاد، جهت ثبت نام اقدام نمایند. مدارک و اطلاعات وارده در زمان ثبت نام ترم مهر دانشگاه آزاد 1400 - 99 باید منطبق با اصل اطلاعات و اسناد و مدارک داوطلب باشد و چنانچه در این زمینه تخلفی صورت گیرد، مسئولیت آن بر عهده دانشجو خواهد بود. داوطلبان مجاز به انتخاب تعداد 20 رشته محل در بین رشته محل های مندرج در دفترچه ثبت نام می باشند و همچنین پس از ثبت نام می بایست منتظراعلام نتایج ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزادباشند. نتایج ثبت نام به صورت الکترونیکی و همانند سال های گذشته اعلام خواهد گردید و داوطلبان پذیرفته شده در مرحله ثبت نام ترم مهر دانشگاه آزاد 1400 - 99 می توانند در دانشگاه پذیرفته شده خود شرکت نموده و اقدام به ثبت نام نمایند.

جهت اطلاع ازثبت نام ترم بهمن دانشگاه آزاد 1400 - 99و اطلاع از رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952و در صورت شلوغی 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد 99 - 98

مقطع کاردانی در دانشگاه آزاد به دو صورتپیوستهوناپیوستهارائه می شود و شرکت در کنکور سراسری برای ثبت نام دررشته های بدون کنکور آزاد 98این مقطع اامی نخواهد بود. اکنون ممکن است این سوال برای شما مطرح شود که تفاوت کاردانی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد چیست؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که تفاوت آن ها این است کهداوطلبانی که دیپلم فنی و کاردانش دارند می بایست در رشته های کاردانی پیوستهوداوطلبانی که دیپلم رشته های نظری را دارند باید در رشته های کاردانی ناپیوسته ادامه تحصیل دهند.

داوطلبانی که متقاضیثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98هستند ، می توانند در 2 بازه زمانیمهروبهمن ماهنسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. ثبت نام برای مقطع کاردانی ناپیوستهنیمسال اول (مهر) از اسفند ماه آغاز و تا شهریور ماه نیز ادامه خواهد داشت، داوطلبان برای ثبت نام در مقطع کاردانی پیوسته نیز می توانند از تاریخ تیر لغایت 6 شهریور ماه نسبت به نام نویسی خود اقدام کنند. البته مهلت ثبت نام این مقطع تمدید شده وداوطلبان از تاریخ 9 لغایت 20 شهریور ماه فرصت خواهند داشت تا نسبت به نام نویسی خود اقدام نمایند.

هم چنین ثبت نام براینیمسال دوم (بهمن) از اواخر دی ماه یا اوایل بهمن ماه آغاز می شود.داوطلبانی مجاز به ثبت نام خواهند بود که مدرک دیپلم خود را دریافت نموده باشند (داشتن مدرک پیش دانشگاهی برای مقطع کاردانی پیوسته اامی نیست.

نحوه ثبت نام کاردانی دانشگاه آزاد

  • برای انجام ثبت نام ابتدا می بایستدفترچه ثبت نام بدون کنکور آزادرا دانلود نموده و به طور دقیق مطالعه کنید تا در جریان تمام مراحل و جزئیات ثبت نام قرار بگیرید.
  • در مرحله دوم وارد سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد شده و کارت اعتباری مقطع تحصیلی مورد نظر خود را به صورت اینترنتی خریداری کنید.
  • پس از خرید کارت اعتباری و دریافت شماره سریال کارت اعتباری ، از منوی اصلی لینک فعال شده مقطع مورد نظر خود را (کاردانی پیوسته یا کاردانی ناپیوسته) انتخاب نموده و جهت پایان فرآیند ثبت نام ، کاربرگ مربوطه خود را تکمیل کنید.
  • در پایان کد رشته محل های مورد نظر خود را در فیلدهای مربوطه درج کنید.

خلاصه مقاله : در این مقاله قصد داریم تا شما را با نحوه ثبت نام در دانشگاه آزاد ترم مهر آشنا کنیم و شما را از شرایط ثبت نام مطلع کنیم و راهنمایی های لازم را در این زمینه ارائه دهیم. داوطلبانی که قصد ثبت نام در دانشگاه آزاد را دارند توجه داشته باشند که زمان ثبت نام را از دست ندهید چرا که ثبت نام فقط از طریق سامانه انجام میگیرد و در صورت بسته شدن سامانه ثبت نام به صورت حضوری انجام نخواهد گرفت.

منبع : ثبت نام ترم مهر دانشگاه آزاد

سامانه اعلام نتایج تیزهوشان azmoon.medu.ir

سامانه ثبت نام مدارس تیزهوشان 98-99 hoosh.medu.ir

دریافت کد سوابق تحصیلی از سامانه dipcode.medu.ir

ثبت ,دانشگاه ,آزاد ,های ,کاردانی ,مهر ,ثبت نام ,دانشگاه آزاد ,ترم مهر ,نام ترم ,آزاد 1400 ,بدون کنکور دانشگاه ,مقطع کاردانی پیوسته ,بدون آزمون دانشگاه ,توجه داشته باشند

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

18103420 17657992 18054483 17933555 17865462 18054483 17813585 17619541 18313334 18187889