ثبت نام آزمون نظام مهندسی 99

متقاضیانی که قصد شرکت در آزمون نظام مهندسی را دارند میتوانند جهت پیش ثبت نام اقدام نمایند. ثبت نام آزمون نظام مهندسی هر ساله از طریق سامانه انجام میگیرد و داوطلبین عزیزمیتواند در زمان مشخص وارد سامانه شوید و ثبت نام خود را تکمیل نمایید. داوطلبین عزیزتوصیه میشود که قبل از ثبت نام حتما دفترچه پذیرش را مطالعه نمایید تا از تمامی شرایط و ضوابط ثبت نام مطلع شوید و در صورت دارا بودن شرایط از سایت www.inbr.ir فرم اطلاعات هویتی و تحصیلی خود را تکمیل نمایید.

زمان و سایت انتشار دفترچه ثبت نام آزمون نظام مهندسی 99

مسئول برگزاری آزمون نظام مهندسی وزارت راه و شهرسازی می باشد. بنابراین برای دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام نیز تنها باید به سایت الکترونیکی این سازمان به نشانیinbr.irمراجعه نمایید.ثبت نام دوره اولآزمون نظام مهندسی دراواسط تیر ماهانجام می شود و زمان ثبت نامدوره دومنیزاواخر آبان ماه و یا اوایل آذر ماهمی باشد و در هر دو زمانی که برای ثبت نام در نظر گرفته می شود ،دفترچه ثبت نام جداگانهتوسط سایت مذکور منتشر می گردد.


شرایط ثبت نام آزمون نظام مهندسی 99

از مهم ترینشرایط ثبت نام آزمون نظام مهندسی 99ساختمانبه آخرین مدرک داوطلبان می توان اشاره کرد بنابراین فارغ التحصیلان رشته هایمعماری،عمران،تأسیسات مكانیكی،تأسیسات برقی،شهرسازی،نقشه برداریوترافیكکه مدرک شانمورد تایید وزارت علومباشد می توانند در این آزمون شرکت نمایند .
در نظر داشته باشید فارغ التحصیلان رشته های مذکور در مقطعکارشناسیپس ازگذشت 3 سال سابقه کار حرفه ای، فارغ التحصیلان مقطعکارشناسی ارشدپس ازگذشت 2 سالسابقه کار حرفه ایو فارغ التحصیلان مقطعدکتریپس ازگذشت 1 سالسابقه کار حرفه ایاز زمان اخذ مدرک شان مجاز به شرکت درثبت نام آزمون نظام مهندسیهستند .اعتبار قبولی این آزمون بهمدت 4 سالاستو برای شرکت در آزمونشرط معدل وجود نداردو آقایان برای شرکت در آزمون نیاز بهکارت پایان خدمت ندارند.

یکی از شرایطشرکت درآزمون نظام مهندسیسال های گذشته ،عضویت داوطلبان در سازمان استانخودشان بود اما برایآزمون نظام مهندسی سال 99این امراختیاریاست و لذا داوطلبانی که در سازمان استان خود عضوهستند می بایست در زمان ثبت نامشماره عضویتخود را به دقت وارد نمایند .

جهت اطلاع ازثبت نام آزمون نظام مهندسی 99و زمان ثبت نام نظام مهندسی 99 ، منابع معتبر در تمامی رشته ها و همچنین انجام ثبت نام و دریافتکلید سوالات نظام مهندسی 99،بودجه بندی سوالات آزمون نظام مهندسی، از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

نحوه ثبت نام آزمون نظام مهندسی

  • برای انجام ثبت نام می بایست ابتدادفترچه راهنمای ثبت نام آزمون نظام مهندسیرا با دقت مطالعه نموده ، چرا که این امر به موجبتسهیلوتسریعدر انجام مراحل ثبت نام می گردد.
  • در گام بعدی باید وارد سامانه ثبت نام آزمون ورود به حرفه مهندسان شده و و بر روی ldquo;ثبت نام اردیبهشتrdquo; کلیک کنید.
  • صفحه ای برای شما نمایان خواهد شد که بایددستورالعمل ثبت نام آزمون های ورود به حرفه ی مهندسان را مطالعه و بر روی گزینه ldquo;تاییدrdquo; کلید کنید.
  • در این مرحله باید لینک خرید کارت اعتباری را انتخاب و هزینه را بهمبلغ 75 هزار تومانبه صورت اینترنتی و از طریق کارت های عضو شبکه شتاب پرداخت نمایید.
  • پس از خرید کارت و دریافت شماره سریال به مرحله قبل بازگشته و بر روی عبارت ldquo;تایید و ادامه - گام بعدیrdquo; کلیک کنید.
  • پس از وارد شدن به سامانه اصلی ثبت نام ، کاربرگ مربوطه را تکمیل کنید.
  • ثبت نام شما زمانی تکمیل می گردد که پس از اتمام مراحل ثبت نامکد پیگیری 16رقمیدریافت نمایید.

آزمون نظام مهندسی یکی از آزمون های پرطرفدار کشور است اما به دلیل ظرفیت کم ، رقابت را برای داوطلبان فشرده تر خواهد کرد.ثبت نام آزمون نظام مهندسیدو بار در سال از طریق سایتinbr.irانجام می شود. داوطلبان با شرکت در این آزمون و کسبحداقل 50 درصداز نمره آزمون کتبی پروانه اشتغال به کار خود را دریافت خواهند کرد.

بیشتر بخوانید

چگونه در آزمون نظام مهندسی قبول شویم؟

روش تست زنی آزمون نظام مهندسی

بهترین منابع آزمون نظام مهندسی برق 99

منابع مکانیک نظام مهندسی

منابع آزمون نظام مهندسی معماری

بهترین منابع آزمون نظام مهندسی 99

خلاصه مقاله : در این مقاله که شامل ثبت نام آزمون نظام مهندسی ، شرایط ثبت نام آزمون نظام مهندسی ، طمان ثبت نام آزمون نظام مهندسی و تمامی اطلاعات مربوط به آزمون نظام مهندسی 9 میباشد که شما عزیزان میتوانید با مطالعه این مقاله به سوالات ذهن خود پاسخ دهید. متقاضیان عزیز از آنجایی که ثبت نام به صورت الکترونیکی میباشد پس زمان ثبت نام را از دست ندهید چرا که با بسته شدن سامانه ثبت نام حضوری صورت نخواهد گرفت.

منبع : سامانه ثبت نام آزمون نظام مهندسی 99

سامانه اعلام نتایج تیزهوشان azmoon.medu.ir

سامانه ثبت نام مدارس تیزهوشان 98-99 hoosh.medu.ir

دریافت کد سوابق تحصیلی از سامانه dipcode.medu.ir

ثبت ,آزمون ,نظام ,مهندسی ,زمان ,سامانه ,ثبت نام ,نظام مهندسی ,آزمون نظام ,نام آزمون ,مهندسی 99 ,بهترین منابع آزمون

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

18054483 18468379 18252884 18421610 17612961 17873528 18340791 18230860 17672949 18449504