ثبت نام دانشگاه بدون کنکور 99

متقاضیانی که در کنکور به رتبه مورد نظر خود نرسیدند ویا نتوانستند قبول شوند دانشگا های بدون کنکور بهترین فرصت برای رسیدن به اهدافشان است. متقاضیان عزیز توجه داشته باشید که ثبت نام بدون کنکور دانشگاه بر اساس سوابق تحصیلی بوده و بسته به معدل آخرین مدرک تحصیلی میتوانید اقدام به انتخاب رشته کنید.

متقاضیان گرامی توجه داشته اشید که قبل از ثبت نام حتما دفترچه پذیرش دانشگاه را مطالعه کنید تا از تمامی شرایط و ضوابط ثبت نام مطلع شوید و سپس از طریق سامانه مربوطه اقدام به تکمیل فرم ثبت نام کنید.


شرایط ثبت نام بدون کنکور سراسری 99

داوطلبانثبت نام بدون کنکور سراسری 99پیش از ثبت نام لازم است از شرایط و ضوابط ثبت نام اطلاع یابند . شرایط ثبت نام صرفا بر اساس سوابق تحصیلی سراسری شاملشرایط عمومیوشرایط اختصاصیاست .

از مهم ترینشرایط عمومی ثبت نام بدون آزمون سراسری 99به موارد زیر می توان اشاره کرد :

1 - اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی ایران

2 - نداشتن عناد با نظام جمهوری اسلامی ایران

3 - تبعیت دانشجو از قوانین جمهوری اسلامی ایران

4 -رعایت مقررات دانشگاه

5 -نداشتن فساد اخلاقی

سایت ثبت نام دانشگاه بدون کنکور 99

پذیرش در رشته های بدون کنکور در دانشگاه های مختلفی صورت میگیرد. داوطلبین عزیز لازم به ذکر است که سامانه های دانشگاه های مختلف شریط های خاصی برای ثبت نام دارند که شما میتوانید با مطالعه این شرایط و با توجه به دارا بودن شرایط ثبت نام جهت پر کردن اطلاعات هویتی و تحصیلی اقدام نمایید. در واقعدانشگاه بدون کنکور 99آنقدر راه را برای داوطلبان و متقاضیان فراهم و هموار نموده است که جای هیچ عذر و بهانه ای برای ادامه تحصیل باقی نمانده و این در حالی است که همه دانشگاه ها در تمامی رشته ها برای داوطلبان امکان قبولی را قرار داده اند.

جهت انجامثبت نام دانشگاه بدون کنکور 99با سامانه ثبت نام دانشگاه های بدون کنکور ایران تحصیل تماس حاصل نمایید جهت ارتباط با کارشناسان با شماره های زیر ارتباط برقرار کنید

9099072952تماس از سراسر کشور و9092305587(تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

شاوره ثبت نام بدون کنکور سراسری 99

از آنجایی که پذیرش بدون کنکور سراسری بر اساس سوابق تحصیلی میباشد، ملاک پذیرشبدون آزمون سراسریاست توصیه می کنیم در ثبت اطلاعات خود مخصوصامعدلخود نهایت دقت را به خرج دهید . پس از اتمام مراحل ثبت نام فرم انتخاب رشته خود را مجددا بررسی کنید و در صورت نیاز به تغییر اطلاعات گزینه ویرایش را انتخاب کنید .دردفترچه بدون کنکور سراسری 99علاوه بر مقطعکارشناسیتعدادی از رشته ها در مقطعکاردانینیز به چشم می خورد .در میانلیست رشته های بدون کنکور ارائه شده در دفترچه بدون آزمون سراسری 99، برخی از رشته محل های در دورهروزانهارائه شده است ، در صورتی که داوطلبی در رشته محلروزانهپذیرفته شود می تواند ازتحصیل رایگانبرخوردار باشد و شهریه پرداخت نکند . تحصیل در رشته هایبدون کنکور سراسریدر دوره های مختلف ارائه شده در دفترچههمانند تحصیل در رشته هایبا آزموناین دوره ها بوده و داوطلبانی که در دوره هاینوبت دوم ( شبانه )وپردیس خودگردانپذیرفته می شوند لازم است با توجه به دوره پذیرفته شدهشهریه نوبت دوم و پردیس خودگردان را پرداخت نمایندبنابراین تفاوتی بین شهریه داوطلبانی که از طریقکنکور وارد دانشگاه می شوند با داوطلبانی که بدون کنکور وارد دانشگاه می شوند نیست.زمان شروع تحصیل داوطلبانرشته های بر اساس سوابق تحصیلی سراسری 99همزمان با سایر داوطلبان و ازمهر ماهخواهد بود و همچنین نحوه پذیرش ( بدون کنکور یا با کنکور ) دانشجویان در مدرک اعطایی در زمان فارغ التحصیلی درج نخواهد شد .

مطالب مرتبط

لیست رتبه بندی موسسات غیرانتفاعی

اعتبار مدرک دانشگاه غیر انتفاعی

رشته های جدید پیام نور بدون کنکور 99

لیست رشته های بدون کنکور غیر انتفاعی

هزینه رشته فیزیوتراپی پردیس بین الملل 99

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور

سامانه ثبت نام دانشگاه های بدون کنکور

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه

خلاصه مقاله : این مقاله که شامل اطلاعات مربوط به دانشگاه های بدون کنکور است شما عزیزان نیز میتوانید با مطالعه این مقاله راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. متقاضیان عزیز توجه داشته باشید که زمان ثبت نام بدون کنکور را از دست ندهید چرا که با بسته شدن سامانه ثبت نام حضوری نیز صورت نخواهد گرفت.

منبع : ثبت نام دانشگاه بدون آزمون

سامانه اعلام نتایج تیزهوشان azmoon.medu.ir

سامانه ثبت نام مدارس تیزهوشان 98-99 hoosh.medu.ir

دریافت کد سوابق تحصیلی از سامانه dipcode.medu.ir

کنکور ,ثبت ,دانشگاه ,های ,رشته ,سراسری ,بدون کنکور ,ثبت نام ,نام دانشگاه ,نام بدون ,های بدون ,بدون کنکور سراسری ,اساس سوابق تحصیلی ,جمهوری اسلامی ایران ,نظام جمهوری اسلامی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

18037850 18502301 17900177 18356148 18531282 18054483 18411579 18274445 17703158 18545362