سامانه ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم 1400-99

ثبت نام مدارس تیزهوشان از نیمه دوم بهمن ماه 98 آغاز خواهد شد. لذا داوطلبینی که قصد ثبت نام در مدارس تیزهوشان را دارند میتوانند هم اکنون جهت پیش ثبت نام اقدام نمایند. متقاضیان عزیز توجه داشته باشید که ثبت نام مدارس تیزهوشان نهم به دهم مانند سنوات گذشته از طریق سامانه انجام میگرد و شما میتوانید در زمان مشخص وراد سامانه azmoon.medu.ir شده و اقدام به ثبت نام نمایید.

داوطلبین عزیز ثبت نام در سامانه azmon.medu.ir دارای شرایط و ضوابطی است که شما میتوانید با دانلود دفترچه مدارس تیزهوشان این شرایط را مطالعه نموده و در صورت دارا بودن شرایط جهت پر کردن اطلاعات هویتی و تحصیلی اقدام نمایید.

زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم

زمان ثبت نام تیزهوشان و نمونه دولتیبرای پایه نهم به دهم از تاریخ 19 فروردین ماه الی 2 اردیبهشت ماهمی باشد. داوطلبان جهت ثبت نام در آزمون می بایست به سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان به نشانیazmoon.medu.irمراجعه نموده و اطلاعات خواسته شده را با دقت تکمیل کنند به این ترتیب ثبت نام اولیه شما در آزمون مدارس تیزهوشان1400 - 99 انجام می شود.

گام های ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم

  • در مرحله اول وارد سایت مدارس تیزهوشان نهم به دهم به نشانیazmoon.medu.irشده وکد ملیورمز ورود همگامخود را وارد کنید.
  • در مرحله دوم فرم تقاضانامه ثبت نام را تکمیل نمایید.
  • عکس دانش آموز را با فرمت jpg بارگذاری نمایید.
  • سپس مبلغ در نظر گرفته شده را ( هزار تومان) با استفاده ازکارت های بانکی عضو شتابدر همان سامانه پرداخت نمایید.
  • در نهایت پس از تکمیل ثبت نام ،کد پیگیریرا دریافت نمایید.

نکته:دانش آموزان در صورت فراموش کردن یا عدم دسترسی بهرمز ورود همگاممی توانند به مدرسه خود مراجعه و رمز خود را دریافت نمایند.

دانش آموزان و اولیا گرامی می توانند جهتثبت نام مدارس تیزهوشان-مشاوره قبولی در آزمون تیزهوشانو منابع آزمون تیزهوشان با مرکز ایران تحصیل تماس حاصل نمایند پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل .

9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9092305587 ( استان تهران)

شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم

ثبت نام و شرکت در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم دارای شرایطی است کهتنها داوطلبان دارای شرایط می توانند اقدام به ثبت نام و شرکت در این آزمون نمایند.از جمله این شرایط عبارتنداز :

  1. دانش آموز دارای تابعیت ایرانی باشد.
  2. در پایه نهم مشغول به تحصیل باشد.
  3. معدل کل پایه هشتم حداقل باشد.

نکته :دانش آموزانی که تابعیت ایرانی ندارند نیز، می توانند با شرایط خاص در آزمون تیزهوشان نهم به دهم شرکت کنند.

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 1400-99

کلیه دانش آموزانی که در آزمون نیزهوشان ثبت نام کردندموظف اند تا ده روز قبل از برگزاری آزمون ورودی مدارس تیزهوشان 1400-99 نسبت بهدریافت کارت ورود به جلسه آزموناقدام نمایند ، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان از سامانه azmoon.medu.ir صورت خواهد گرفت لذا داوطبان محترم مم به دریافت به موقع کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان می باشند.

زمان برگزاری و ثبت نام مدارس تیزهوشان نهم به دهم 1400-99

تاریخ برگزاریآزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400-99در نیمه اول اردیبهشت ماه سال 99 خواهد بود

.

خلاصه مقاله : در این مقاله قصد داشتیم تا شمارا با سامانه آزمون تیزهوشان پایه نهم به دهم ، زمان ثبت نام در آزمون نهم به دهم ، شرایط ثبت نام در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان و اطلاعات مربوط به این مدارس را در اختیار ما عزیزان قرار دهیم تا بتوانیم راهنمای سوالات شما عزیزان باشیم. متقاضیان عزیز از آنجایی که ثبت نام مدارس تیزهوشان و آزمون ورودی پایه نهم به دهم مدارس تیزهوشان فقط از طریق سامانه انجام میگیرد توجه داشته باشید که زمان ثبت نام را از دست ندهید چرا که با بسته شدن سامانه ثبت نام حضوری صورت نخواهد گرفت.

منبع : ثبت نام آزمون تیزهوشان دهم

سامانه اعلام نتایج تیزهوشان azmoon.medu.ir

سامانه ثبت نام مدارس تیزهوشان 98-99 hoosh.medu.ir

دریافت کد سوابق تحصیلی از سامانه dipcode.medu.ir

تیزهوشان ,ثبت ,آزمون ,دهم ,مدارس ,نهم ,ثبت نام ,به دهم ,نهم به ,مدارس تیزهوشان ,تیزهوشان نهم ,جلسه آزمون تیزهوشان ,ورودی مدارس تیزهوشان ,آزمون ورودی مدارس ,طریق سامانه انجام

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

17657992 18313334 17736627 18285615 18323324 17672949 18153841 18510522 18393821